Współpracuj z nami!


Dlaczego w ogóle MLM czyli Wielopoziomowy Program Partnerski?
A dlatego, że jest to system XXI w. Brzmi trochę może niewiarygodnie ale bez przesadyzmu można tak o tej formie współpracy powiedzieć. Lubimy chodzić na zakupy do centrów handlowych jednak coraz liczniejsze grono konsumentów zaczyna doceniać to iż firmy zaczynają płacić im za lojalność i polecanie.
I dochodzimy do sedna sprawy:
lojalność – no cóż i tak jesteśmy lojalni wobec marki, bo jak nam coś trafi w gust to następnym razem  szukamy znowu produktów tej samej marki. Tylko czy nam za to ktoś płaci? Kupując nasze ulubione buty znanej firmy ..., jedyne na co możemy liczyć to to, że z wielkimi trudami znajdziemy gdzieś jakąś promocję albo stare modele na wyprzedaży i zaoszczędzimy trochę grosza, a nigdy nam ta firma nie zapłaci za to że przez lata kupowaliśmy jej buty czy stroje.
polecanie – i tu by się można było uśmiać, bo polecaniem zajmujemy się od najmłodszych lat. Jak tylko nam rodzice kupili pierwszą zabawkę czy ubranka, kosmetyki to już je polecaliśmy innym znajomym, mimo że jeszcze dobrze mówić nie umieliśmy. Polecanie to przecież nie tylko ganianie za znajomymi i wciskanie im reklamowych sloganów, a przede wszystkim używanie i pokazywanie innym czego używam i że to jest dobre. W polecaniu najlepsze są babcie, one to jak na ławeczce w parku siądą to tak reklamami sypią jak z rękawa. Przelicytowują się w tym co to która nie kupiła i gdzie. A ja mam tu pytanie, a płaci im ktoś za to, nawet ten sprzedawca w sklepiku z bluzeczkami upustu nie dał, a rozniosło się że babcia tam ładny sweterek sobie kupiła.
Więc w programie partnerskim nie robi się nic innego jak tylko to co każdy z nas i tak nieświadomie robi od dawna.
Firma decydując się na rozprowadzanie swoich produktów poprzez sieć partnerów, tworzy program partnerski, czyli zasady według których będą naliczane zarobki dla każdego partnera. Firmie chodzi o sprzedaż swoich produktów więc zarobki partnerów zależą od obrotu jaki wykonają. Istnieją programy partnerskie jedno poziomowe, czyli firma płaci tylko osobom współpracującym z nią bezpośrednio, nie ma możliwości aby  jej partner dostał jakąkolwiek premię za polecenie tej firmy komuś innemu jako partnera.
Są też programy rozbudowane, w których partnerzy oprócz zysków ze swojego obrotu, dostają jeszcze premie za polecenie tego systemu zarabiania innym osobom. I co najfajniejsze to że im lepiej tego poleconego nauczysz robić ten biznes tym lepiej ci zapłacą. Więc firmy płacą też za naukę poleconych partnerów.
Jednak jeden człowiek lubi sprzedawać a inni nie mają do tego smykałki. Więc uczestniczenie w programie partnerskim firmy produkującej towary, których nie używamy (np. wędka dla kogoś kto nie łowi ryb) lub których zużywalność jest długotrwała (np. telewizor) jest bezsensu bo musielibyśmy sprzedawać i to dużo aby zarabiać.
Firm rozprowadzających swoje towary poprzez program partnerski jest bardzo dużo i to w różnych branżach. W sferze finansów pojawił się ostatnio mBank płacący za polecanie konta czy innych swoich usług finansowych. No cóż konto założysz i je masz, drugiego nie musisz zakładać więc rynek jest ograniczony. Firmy z takich branż jak suplementy diet, czy preparaty zdrowotne, modna ostatnio branża wellness albo jakieś sprzęty (filtry, garnki, sprzęt fitness) to jest dobre zajęcie ale dla ludzi lubiących sprzedawać.
Najlepszym wielopoziomowym programem partnerskim będzie system udostępniony przez firmę mającą wachlarz produktów szybko zbywalnych, do codziennego użytku, które kupujemy co miesiąc, jak chociażby abonament telefoniczny, płaci się go miesiąc w miesiąc i czy operator komórkowy zapłacił wam kiedyś za to że jesteście tak lojalni, no jak przedłużacie umowę to da wam możliwość kupienia telefonu za 1 zł. i dołoży trochę minut na 3 do 9 miesięcy a umowa na 2 lata, więc reszta okresu już normalnie.
A nie było by fajnie, gdyby za opłacenie abonamentu operator płacił tobie kilka procent z tego co wydzwonisz, im więcej dzwonisz tym kwota od jakiej naliczy premię będzie większa. a do tego zamiast wydawać duże kwoty na reklamę w mediach zapłacił Tobie, jak polecisz kupno takiego telefonu komuś w rodzinie czy wśród znajomych. Z tą różnicą, że kupując telefon np. dziadkowi czy wujkowi, on opłaci abonament i dostanie za wydzwanianie swoją premię tak samo jak Ty a tobie za zrobienie reklamy, czyli polecenie klienta zapłaci dodatkowe pieniążki. I tak dalej bo przecież dziadek czy wujek też może polecić to dalej i sami zarabiać za reklamowanie.